Silvets 5/5 (32)

ocena produktu: (5/5)

silvets

Silvets to najskuteczniejsze tabletki dostępne na polskim rynku. Produkt ten cechuje się całkowicie naturalnym składem.

Nadwaga to efekt trzech czynników – podjadania, zwolnionego metabolizmu i odkładania się tkanki tłuszczowej. Wiele diet i preparatów jest nieskutecznych, ponieważ koncentrują się na usunięciu jednego z nich. Silvets to nowoczesny suplement działający na wszystkie trzy przyczyny otyłości.

 

 

 

 

Silvets – skuteczna walka z nadwagą

Silvets jest całkowicie naturalnym suplementem skutecznie wspomagającym odchudzanie. Starannie dobrane proporcje składników roślinnych sprawiają, że może skutecznie wyeliminować podjadanie i odkładanie się tkanki tłuszczowej oraz przyśpieszyć przemianę materii, a więc spowodować trwałe zrzucenie zbędnych kilogramów.

O tak skutecznym działaniu Silvets decyduje 6 roślin wchodzących w jego skład:

• jagoda acai – przyśpiesza metabolizm, dodaje energii,
• zielona herbata – powoduje spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejsza łaknienie,
• guarana – pobudza, dodaje energii,
• pieprz cayenne – przyśpiesza przemianę materii podczas odpoczynku,
• bioperine – przyśpiesza pracę układu trawiennego,
• winian L-karnityny – przyśpiesza spalanie kalorii, pomaga kształtować sylwetkę.

Wyjątkowa formuła Silvets sprawia, że nie tylko nie występuje efekt jojo, ale tkanka tłuszczowa znika z miejsc, które jest najtrudniej odchudzić, czyli brzucha, ud i pośladków.

Dzięki tabletkom Silets znacząco zmniejsza się łaknienie, uczucie sytości utrzymuje się przez kilka godzin, dzięki temu nie ma potrzeby podjadania między posiłkami.

Silvets (slimette) to wreszcie skuteczny suplement diety wspomagający odchudzanie, korekta diety i niewielka aktywność fizyczna, np. codzienny spacer przyczynią się do odzyskania i utrzymania zgrabnej sylwetki.

Zobacz ranking tabletki na odchudzanie 2017

Please rate this